Projektowanie i wykończenia wnętrz – pomoże Ci w tym architekt

11 lipca 2020

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto wykonuje projekty wnętrz mieszkań Kraków? Koniecznie zajrzyj na https://joannaklusak.com/oferta/

To, jak prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie. Warto więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest znaczna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich fazach aranżowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To ważne, bowiem optymalne zagospodarowanie danej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia powstają zwykle 3 projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko aranżacja wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały urzeczywistnione, na ogół nieodzowny jest także nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w profesjonalny sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]