Profesjonalna opieka nad grobem

30 maja 2019

Dalsze informacje o opiece nad grobami Kraków na http://www.pong-malopolska.pl

Wygląd miejsc spoczynku zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, kiedy nagrobki położone są w tym samym miejscu, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się natomiast, jeśli naszych bliskich pożegnaliśmy w innej miejscowości – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że groby są skazane na to, by pozostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka pomoc?

Czemu warto postawić na opiekę nad grobami?

Na podobną pomoc stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw łatwo spotkać także osoby starsze, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich po prostu nie mają siły. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują także pochodne usługi, czyli zakładanie ławeczek albo pomoc w dopełnieniu przedłużenia opłaty lub poprawienia liter.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie trzeba zapłacić specjalistom czuwającym nad grobami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od zakresu pomocy – kiedy wybieramy tylko jednorazowe sprzątanie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem około czterystu PLN rocznie. Warto też zauważyć, iż stawki zależne są również od wielkości nagrobków, a najdroższe okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]