Parking w Balicach – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

26 kwietnia 2020

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się gdzie postawić samochód? Chcesz wygodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Balic odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą oferuje strzeżony parking przy lotnisku! Kiedy warto skorzystać z oferty firmy i jakie udogodnienia zapewnia?

Parking w Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach miasta, co sprawia, że wiele osób zastanawia się, w jaki sposób wygodnie dotrzeć na miejsce. Najbardziej komfortowy jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas korzystać z drogich taksówek i nosić ciężkich walizek. Co jednak zrobić z autem? Jak zadbać o jego bezpieczeństwo? Z pomocą przychodzi parking długoterminowy znajdujący się niedaleko portu lotniczego – miejsca dzieli jedynie kilometr, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu 3 minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – chroń samochód przed wszelkimi intruzami

Parking przy lotnisku Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, a każde z nich jest profesjonalnie przygotowane. Miejsce jest oświetlone i monitorowane przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zaparkować nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na terenie parkingu działa bezprzewodowy internet, a także skorzystać z łazienki. Boisz się, że po dłuższych wojażach za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony przy Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Postój można opłacić gotówką na miejscu lub przelewem internetowym.