Organizacja wesel jest łatwiejsza z usługą cateringu weselnego

22 września 2022

Catering weselny Kraków - więcej informacji o tej usłudze.

Przyjęcia okolicznościowe, które są zwykle istotnym wydarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo chrzty, komunie bądź śluby, od dawna przestały być urządzane w domu zaledwie dla bliskiego kręgu krewnych i znajomych. Dziś są to wydarzenia, na których bawi się nierzadko ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie ma możliwości sama wymyślić menu, a następnie przyrządzać oraz zaserwować dania uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać wiele godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też wynikł spory popyt na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – smaczne posiłki, które oczaruje gości

Organizacja zabawy weselnej to intensywny stres, spowodowany licznymi godzinami poświęconymi na ustalanie listy gości, dobór ozdób sali, przygotowanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To też potrzeba zagwarantowania stosownej ilości przekąsek i napojów podawanych w czasie przyjęcia, a co najistotniejsze – przyrządzanie gorącego obiadu, który urzeknie gości i zgromadzi ich wszystkich przy stole. na weselu musi mieć doskonałą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, dania będą wyborne i ładnie ułożone na talerzach, a także że kelnerzy na czas będzie donosić biesiadnikom następne posiłki. Najwyższy stopień organizacji zagwarantują jedynie firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kucharzy, managerów oraz kelnerów, obytych w obsłudze wydarzeń zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Jadłospis przyjęcia weselnego skomponujesz z katalogu firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi normami, tak w sferze zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych potraw. Firmy cateringowe zwykle posiadają przygotowaną wstępnie listę proponowanych dań głównych, przekąsek i trunków zgodnych z konwencją wesel. Bazową ofertę można zobaczyć na stronie firmy albo pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej pracownikiem. Zamawiający ma więc możliwość samodzielnie ułożyć jadłospis z zaproponowanych potraw. Trzeba jednak zaakcentować, iż firmy świadczące usługę cateringu weselnego są też otwarte na nowe propozycje i częstokroć na życzenie zamawiającego zgadzają się przyrządzić unikalne kompozycje dań.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]