firma cateringowa kraków

Organizacja przyjęcia nie musi być trudna – zamów usługę cateringu

22 czerwca 2021

Gdy planujesz ważne wydarzenie rodzinne lub biznesowe, na które zapraszasz znaczną liczbę uczestników, prawdopodobnie nie będziesz w stanie osobiście zadbać o poczęstunek dla gości. Nie każdą imprezę da się zorganizować kupując soki i szybkie przekąski w najbliższym sklepie – ważne imprezy zwykle potrzebują stosownej oprawy również w obszarze posiłków. Zatem nie wypada położyć na stolikach gości po prostu ciasta oraz wody mineralnej. W takich przypadkach idealnym rozwiązaniem jest zamówienie usługi cateringowej.

Typy usług cateringu

Firmy świadczące usługi cateringu zwykle oferują parę jego typów. Są to catering firmowy, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, jak również catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim z okazji komunii, chrztów albo ślubów. Oferty te są dobrze dobrane do potrzeb poszczególnych eventów, przez co znacznie różnią się od siebie m.in ceną oraz spektrum posiłków oferowanych w danej usłudze. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej warto pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, ale przy tym być także otwartym na jego sugestie. W końcu dla caterera organizacja imprez przeróżnego rodzaju to jego praca, więc doświadczenie nabyte w tej branży sprawia, iż może on znaleźć rozwiązania, które trafią w gust większości zaproszonych gości.

Catering – zespół wykwalifikowanych kelnerów i wyborne dania

Organizacja posiłków już dla małej ilości gości może być problematycznym zadaniem, szczególnie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to osobiście. Wynajęcie profesjonalnej firmy cateringowej pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na organizację pozostałych istotnych aspektów imprezy. Jest to także możliwość poczęstowania zaproszonych wyśmienitymi potrawami przyrządzonymi przez doświadczonych kucharzy. Trzeba jednocześnie podkreślić, że istotną cechą posiłków przygotowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezencja. Oprócz tego podmioty, które podejmują się obsługi dużych eventów zapewniają też własną doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]