Organizacja przyjęć okolicznościowych – zadbaj o komfort gości

23 maja 2023

Na palacradziwillow.pl/oferta/przyjecia-okolicznosciowe/ dowiesz się, jak zamówić organizację przyjęć okolicznościowych.

Gdy ktoś wspomina o urządzaniu wielkiej imprezy rodzinnej, zapewne naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna z zabawą weselną. Ale huczne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa grono bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to też „18-tki”, komunie święte czy chrzty. Kiedy wykaz gości jest bardzo długi, najczęściej nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać przekąsek dla uczestników we własnym zakresie. Wtedy musimy wynająć stosowny do okazji lokal.

Na co zwrócić uwagę dobierając lokal na imprezę okolicznościowej?

Każdy typ uroczystości wiąże się z odmiennymi potrzebami uczestników. W razie imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak np. imieniny czy osiemnastka, , na której bawić się będą głównie osoby dorosłe, zaproszonym trzeba udostępnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i salę do tańczenia. Z kolei przyjęcia, w których znaczną grupę uczestników będą młodsze dzieci, między innymi chrzty bądź komunie, rekomenduje się zorganizować w lokalu, który prócz wydzierżawienia sali wewnątrz obiektu oferuje też przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć pewność, że nie zmęczą się tak szybko zabawą i nie będą marudzić opiekunom o powrót do domu. Przekąski serwowane zaproszonym także wypada dobrać do okazji. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc sięgnąć po usługi firmy cateringowej, która zadba o dobre dania, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – przyjęcia okolicznościowe nawet dla 130 gości!

Zamówienie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w dużym mieście, jest dość proste, jednakże niewiele ofert może dorównać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od dziesiątek lat w iście królewskiej atmosferze odbywają się w nim chrzty, przyjęcia komunijne i – naturalnie – zabawy weselne, które wszyscy zaproszeni zapamiętają na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną lub kilka sal, w których komfortowo można podjąć łącznie do stu trzydziestu osób. Natomiast jeżeli zabawa zostanie zorganizowana w plenerze, to teren zielony przed Pałacem zmieści mniej więcej trzystu gości. Co istotne, firma cateringowa obsługująca Pałac Radziwiłłów zapewnia kompletną obsługę przyjęcia okolicznościowego, od przyrządzenia posiłków, poprzez ułożenie oraz przystrojenie stolików, aż po profesjonalną załogę kucharzy i kelnerów.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]