Organizacja imprez firmowych – odpowiedni lokal i catering to podstawa

23 lipca 2022

Na palacradziwillow.pl zamówisz organizację imprez firmowych w Krakowie.

Przyjęcia organizowane przez firmy to nie tylko spotkania integracyjne bądź plenerowe pikniki dla zatrudnionych i ich bliskich, które mają za zadanie zbudowanie głębokich więzi pomiędzy pracownikiem i zatrudniającym. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, żeby świętować zdobyte nagrody branżowe, jak również rozmaite sympozja, gale dla wspólników biznesowych czy kursy. Takie wydarzenia muszą być należycie zaplanowane, zwłaszcza jeśli mają być wykorzystane potem działaniach promujących markę.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Gdy nie posiadamy w budynku firmy dużych pomieszczeń, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, warto poszukać propozycji wynajmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości uroczystości. Kluczowe jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do klasy planowanej uroczystości. Ważne gale dla akcjonariuszy marki, w czasie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie powinny być zorganizowane w byle jakim lokalu. Warto w takich sytuacjach zorganizować event w wyjątkowym miejscu, które zdecydowanie podkreśli doniosłość uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę zaproszeni zostaną uczestnicy nie mieszkający w bliskiej okolicy lokalu, należy postawić na salę, zlokalizowaną nieopodal bogatej bazy noclegowej, do której można dotrzeć błyskawicznie.

Planowanie imprezy firmowej

W trakcie planowania imprezy firmowej nie można nie uwzględnić tak istotnego elementu, jak zapewnienie uczestnikom zimnych oraz ciepłych posiłków i napojów. Rekomendowanym rozwiązaniem jest zlecenie tego obowiązku rzetelnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazaną lokalizację pysznych potraw dla gości, ale także doradzi jakie potrawy uwzględnić w menu i weźmie na siebie dekorację stolików. W trakcie pokazowych gal wskazane jest także zapewnienie obecnym na sali nieskazitelnej obsługi. Opłaca się zatem szukać usług firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki oraz doświadczonych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, ale i zdumiewające wizualnie dania.

Dane kontaktowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]