Opieka techniczna WordPress – nie daj się zaskoczyć

23 lipca 2023

Korzystna oferta opieki nad stroną www znajduje się tutaj.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, w mgnieniu oka stał się niezwykle popularnym CMS-em. Ze względu na fakt, iż łatwo można przyswoić sobie podstawy posługiwania się nim, a przy tym jest całkiem szybki, stosuje się go aktualnie do tworzenia skomplikowanych stron oraz sklepów e-commerce. Jednakże ten CMS bywa źródłem niemiłych sytuacji, zatem ważną i przydatną usługą jest aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – nie zaniedbuj okresowej instalacji kolejnych edycji CMS-a

Utrzymywanie strony www na aktualnej wersji CMS-a jest z pewnością podstawą jej bezpieczeństwa. Nierzadko jednakże przedsiębiorstwa po utworzeniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a czy aktualizacji wykorzystywanych wtyczek, przez co wystawiają stronę na zainfekowanie przez wirusymalware bądź ataki hakerów. Prócz tego, pomimo że WordPress jest całkiem prostym CMS-em, jego aktualizacja może wiązać się z niezamierzonymi trudnościami z poprawnym funkcjonowaniem strony czy sklepu. Tym samym ważne jest, aby czynność tę przeprowadzała zawsze osoba zaznajomiona z WordPressem, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu IT, trzeba zlecić opiekę techniczną nad stroną www niezależnemu znawcy.

Do kogo kierowana jest oferta aktualizacji WordPressa?

Oferta aktualizowania WordPressa to usługa kierowana przede wszystkim do użytkowników biznesowych, zarówno małych jak i większych firm, którym zależy na poprawnym i trwałym działaniu ich strony, a także ochronie jej baz danych i zasobów. Oferta ta potrzebna jest także freelancerom i blogerom mającym prywatne strony www. W bazowym pakiecie usługi zawarta przeprowadzenie aktualizacji CMS-a, likwidowanie skutków działania malware i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian treści, zmian wtyczek i logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]