Monitoring, ubezpieczenie, ochrona – zalety parkingu przy lotnisku

31 maja 2023

Parking Kraków Balice - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Latanie staje się popularnym sposobem transportu, lubianym zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, żeby udać się w podróż musimy w jakiś sposób dostać się na lotnisko. O ile zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszej podróży?

Tani parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwiezienie na lotnisko, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość organizacji takiego transportu, gdyż wiele wylotów odbywa się w późnych godzinach nocnych lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, np. w Balicach koło Krakowa, powstały długoterminowe parkingi, na których za niewielką opłatą można pozostawić auto na dłuższy czas. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj oferują również inne udogodnienia. Na przykład te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to wraz z bagażami. Obsługa parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych będą mogli użyć dedykowanej stacji do ładowania. Na tego typu parkingach można też sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i zyskać pewność, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]