Kraków Airport Taxi – transport z lotniska

26 lipca 2018

Na ruchliwych portach lotniczych znalezienie taksówki może okazać się sporym wyzwaniem. O ile turyści czy tutejsi z danego miasta z pewnością sobie poradzą, to biznesmeni będą mieć duże kłopoty – ich obecność w tym miejscu jest często bowiem organizowana z dużą starannością. Warto zatem wcześniej pomyśleć o transporcie na miejsce. Firmy świadczące takie usługi działają w wielu miastach z dużymi lotniskami – między innymi w stolicy, Łodzi bądź w Krakowie. Warto przy tym dodać, iż takie firmy wyróżniają się nie tylko opcją zarezerwowania taksówki na wybraną porę – mają oprócz tego wiele innych plusów. Czemu więc warto wybrać taksówkę Kraków Airport Taxi?

Ekskluzywne Kraków Airport Taxi

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się również wygoda samochodów – przedsiębiorstwo ją proponująca stosuje jedne a najlepszych wersji Mercedesa i pozostałych uznanych marek samochodów. Ogromne znaczenie ma również fakt, iż stawiając na tę formę transportu nie musimy jechać z obcymi pasażerami – auto podstawione jest tylko dla nas i kontrahenta w interesach. Powinniśmy nadmienić też o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość jeździć nie tylko po Krakowie – możliwe będzie bowiem zamówienie kursu do innego miasta w Małopolsce lub poza nią.

Kraków Airport Taxi – ile wydasz?

Podróże do popularnych Business Parków i biur firm, działających w obrębie miasta, pasażerów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować kwoty większej niż 100 PLN. Na nieco wyższe opłaty powinniśmy być gotowi, jeśli chcemy zamówić kurs do innego miasta leżącego w regionie. Przykładowo, trasa do Wieliczki do koszt od osiemdziesięciu do stu dwudziestu PLN – w zależności od tego, ilu pasażerów będzie przewożonych danym kursem. Z kolei na biznesowy wyjazd luksusowym samochodem do Oświęcimia czy Katowic wydamy około trzystu zł. Korzystanie z transportu Kraków Airport Taxi zapewnia luksusowe warunki na czas delegacji, które usatysfakcjonują każdego.