Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

27 października 2020

Jeżeli potrzebujesz zlecić pozycjonowanie Krakow, skieruj się na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/

Ogólna dostępność internetu oraz komfort wykorzystania go w celu wyszukania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każda marka chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci do nas trafią – istotna jest bowiem widoczność na pierwszych miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych firm, działających wyłącznie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, np. w Krakowie albo w Bydgoszczy, zastanawia się, czy optymalizacja i pozycjonowanie strony firmowej przyniesie korzyści. Tymczasem odpowiedź jest prosta – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoje usługi docelowym klientom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług korzystają zazwyczaj z fraz lokalnych, a więc obejmujących nazwę konkretnej miejscowości, przykładowo “sklep obuwniczy kraków”, “ciastkarnia kraków” czy “masażysta kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swoich usług ewentualnym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się tak naprawdę tym, że działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez uruchomienie oraz optymalizację wizytówki GMF, przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net działa w obszarze projektowania stron www oraz pozycjonowania, optymalizacji od blisko 15 lat. W trakcie tych lat na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym samym zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uaktualnienie treści, pozyskiwanie linków oraz optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a za pomocą naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować cyklicznie efekty pozycjonowania.

Dane kontaktowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]