Dlaczego warto zorganizować przyjęcie urodzinowe w centrum zabaw?

10 lipca 2020

Rocznica urodzin to jedna z nielicznych okazji, które obchodzimy z równie mocną radością do starości. Nikt jakkolwiek nie podchodzi do tematu przyjęcia urodzinowego z taką euforią jak dzieci – każda kolejna rocznica urodzin to dla najmłodszych ulubiony dzień w roku, na który oczekuje z ekscytacją.

Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – w bawialni czy w mieszkaniu?

Pierwszym pomysłem opiekunów jest przeważnie to, że urodziny najłatwiej zorganizować w mieszkaniu. Łączy się to jednak z potrzebą samodzielnego wymyślenia gier różniących się od tych, w jakich przyjaciele dziecka partycypują w ciągu zwykłych wizyt, jak również zapewnienia przekąsek dla kilkulatków oraz ich opiekunów. O ile organizacja urodzin, na których pojawi się pięciu bądź sześciu małych dzieci nie powinna przysparzać kłopotów, to już przy większej liście gości, w mieszkaniu średniej powierzchni może nie być na tyle miejsca, aby dorosłym i dzieciakom te kilka godzin minęło w komforcie. Wynajem sali na urodziny w takich sytuacjach jest zatem lepszym wyjściem.

Organizacja urodzin dla dzieci – przyjęcia z motywem straży pożarnej bądź superbohaterskim

Organizacja urodzin dla dziecka w centrum zabawy na niemało zalet. Przede wszystkim nie ma potrzeby w ogóle myśleć o kwestiach – zaproszenia na przyjęcie oraz przekąski dla najmłodszych przygotuje właściciel sali, a rodzice będą mogli skorzystać z ciepłych napojów i ciast dostępnych w kawiarni. W zależności od wybranego pakietu w imprezie urodzinowej może brać udział nawet 30 kilkulatków, dla których na pewno nie zabraknie przestrzeni, gdyż na czas trwania urodzin sala zabaw jest w całości do dyspozycji najmłodszych gości. Zaproszeni spędzą również czas na zabawach przygotowanych przez doświadczonego animatora. Możliwa jest również organizacja tematycznego przyjęcia, np. z motywami jednorożców, księżniczek bądź policyjnymi.