Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

10 kwietnia 2020

Masz kłopot z sporządzeniem wirtualnego spaceru w agencjach reklamowych? Zleć to profesjonaliście

Spacery wirtualne, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę firmy ewentualnie nieruchomość, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo osób nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, a także co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer 3D – zwiększ atrakcyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia układające się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim zaglądać w rozmaite części pomieszczeń i przechodzić do sąsiednich punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego przemieszczania w jego granicach. Wirtualne spacery umieszcza się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Spacer 3D w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element kierujemy się do dedykowanej strony, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe opłaty. Możemy go jednak publikować dla klientów na stronie www naszej firmy.

Czy warto aktywować wirtualny spacer VR??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy oraz korzystne zaprezentowanie się przed klientami. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, jak również obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste technicznie. Na rynku działa wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarski, w której nierzadko chcemy pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Dane kontaktowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]