Co można zlecić firmie detektywistycznej?

25 czerwca 2019

Usługi detektywistyczne cieszą się ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do postępowań toczących się przed sądem, odszukać bezcenne informacje na temat pracowników, a także rodziny. Profesjonalna firma detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i pozwala na sprawdzenie między innymi wierności partnera, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków i sposobu pieczy nad dzieckiem lub ustalenie źródeł zarobku. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, co pozwala na łatwiejsze zdobycie cennych danych.

Kto najczęściej korzysta z pomocy firmy detektywistycznej?

Z oferty firm detektywistycznych często korzystają osoby pragnące wykazać niewierność męża lub żony i przedstawić je w charakterze dowodu w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się też zlecenia dotyczące ustalenia pobytu dziecka, które padło ofiarą tzw. uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług oferowanych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale też firmy, które potrzebują sprawdzić swoich pracowników. Jest to częste w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Usługi detektywistyczne – zleć sprawy profesjonalistom

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć niezbędne informacje. Są to między innymi profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają także doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport przygotowany przez detektywa to niezbity dowód, który można użyć podczas toczącej się sprawy sądowej.