Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

19 lutego 2022

Kliknij tutaj, aby zlecić serwis okien PCV Warszawa.

Regularnie przeprowadzany serwis okien umożliwi cieszenie się komfortem termicznym w domu i powstrzyma utratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Kiedy warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na różnego rodzaju wypaczenia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien negatywnie działają również warunki atmosferyczne – żar i mróz, śnieg czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pozwoli utrzymać je w nienagannym stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe działania można zrealizować we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację ciężko działających mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o stosowną izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Profesjonalna ekipa serwisu okien przeprowadzi również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pomaga obniżyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ogrzewaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może również zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]