Chcesz założyć sklep internetowy? Rozważ sklep WooCommerce

7 maja 2023

Więcej szczegółów o wdrożeniach WooCommerce na wpmagus.pl.

Posiadasz firmę i planujesz rozszerzyć jej działania o sklep online? Jeżeli posiadasz już stronę na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i musisz zacząć od podstaw, sklep na wtyczce WooCommerce jest znakomitym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – ergonomia i opracowanie analizy statystyk sprzedaży

Ze względu na to, jak szeroką popularnością mogą pochwalić się strony tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo zrozumieć fakt, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na postawienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż tak nazywa się ta wtyczka, ma moc atutów. Analogicznie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się ekspresowo spersonalizować z używając bezpłatne lub płatne motywy, a jego obsługiwanie nie jest skomplikowane. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod kątem rozmaitych wyszukiwarek, co powoduje, że łatwiej jest uzyskać pozycje w Top10 w SERP-ach, a tym samym szybciej dać się znaleźć większej grupie klientów. Na skutek wdrożenia stosownych wtyczek poszerza się także elastyczność sklepu. Łatwo można w nim założyć płatności on-line i udostępnić klientom wykonanie przelewów za zakupy przykładowo przez DotPay.pl albo PayU.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację wyników sprzedaży (generowanie różnego typu statystyk) oraz podpięcie z usługami przedsiębiorstw kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce powierz ekspertom

Tworzenie sklepów WooCommerce polecamy zlecić ekspertom, którzy nie tylko zaadaptują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zadbają o jego bezpieczeństwo, poprawną semantykę kodu sklepu i wykorzystanie tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści stworzą też blog, na którym w prosty sposób można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub publikować różne porady i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]