Catering firmowy – warto zadbać o komfort uczestników szkolenia

20 maja 2023

Catering dla firm - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Konferencja, warsztaty lub ważne negocjacje biznesowe – każda poważna firma niechybnie pewnego dnia stanie przed problemem zaplanowania wydarzenia tego rodzaju. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie należą do zakresu obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak np. przygotowanie napojów i przekąsek dla jego zaproszonych gości. Jeśli urządzane wydarzenie przyciągnie duże tłumy, opłaca się skorzystać z oferty cateringu biurowego.

Catering firmowy – zagwarantuj uczestnikom szkolenia napoje i przekąski

Sympozja oraz szkolenia biznesowe to spotkania trwające zwykle po 6-9 godzin, często nawet przez kilka dni z rzędu. Ich partycypanci odbierają szczegółowy program prelekcji, pomiędzy którymi zaplanowane są zazwyczaj trzy kilkuminutowe przerwy, w trakcie których trudno jest zjeść pełny obiad w okolicznej jadłodajni. Dlatego konieczne jest udostępnienie gościom napojów oraz niewielkich przekąsek, które mogą w mgnieniu oka zjeść w ciągu przerwy, a o ile organizator pozwoli, również zanieść ze sobą na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, przede wszystkim z kawą oraz herbatą, a także z małym poczęstunkiem, które można spożyć bez ryzyka pobrudzenia ubrania czy dłoni. Oferta cateringu dla firm obejmuje także dostarczenie sprzętu do przyrządzania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotny element kursów biznesowych

Bufet kawowy jest nadzwyczaj ważna, daje bowiem uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach wytężonej koncentracji. Co więcej jest to również sposobność nawiązania kontaktu z innymi gośćmi i przeanalizowania w luźniejszej atmosferze przedmiotów poruszanych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i słodkimi napojami, który działa na stołówkach obiektów konferencyjnych, nie ma szans dorównać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci prestiżowych konferencji lub płatnych warsztatów nie mogą przecież pić z papierowych kubków, jedząc przyniesione z domu lub kupione po drodze w na stacji benzynowej sandwicze. Zamówienie usługi cateringu biurowego podniesie więc prestiż spotkania i jednocześnie pokaże, iż jego organizator zadbał także o wygodę uczestników.

Dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]