Busy Polska-Holandia w ofercie door-to-door

8 lutego 2019

Obecnie jedną z najliczniejszych mniejszości w Holandii stanowią Polacy. Statystyki podają, że w Niderlandach przebywa już ponad ćwierć miliona polskich obywateli. Tak duża liczebność Polonii w Holandii powoduje, że wzrasta popyt na usługi przewozowe do tego kraju. Wszyscy organizujący wyjazd do państwa słynnego z kanałów i wiatraków dysponują wieloma możliwościami. Jak więc można dotrzeć z Polski do Holandii? Która z metod będzie najlepsza – podróż autokarem czy samolotem? A może bus do Holandii?

Jak dojechać do Holandii?

Sposobów na to, by udać się w podróż do Holandii jest kilka. Najszybszy ze środków transportu to oczywiście samolot. Loty do Niderlandów organizowane każdego dnia z wielu polskich portów – między innymi z Lublina, Gdańska, Modlina, Warszawy, Katowic oraz Wrocławia. O wiele pokaźniejsza jest lista miejscowości, z jakich wyruszają autokary rejsowe do Niderlandów. Te opcje mają jednakże pewne wady. Główny z nich to fakt, że połączenia kończą się wyłącznie w wskazanych przez przewoźnika miejscach. Do końcowej destynacji musimy zaś dotrzeć na własną rękę.

Wygodny bus do Holandii

Aby uniknąć takich problemów, należy skorzystać z transportu busem. Takie rozwiązanie ma wiele zalet. Busy do Holandii często kursują w opcji door-to-door, co oznacza, że prowadzący bus podjeżdża po pasażera we umówione miejsce i dowozi go tam, gdzie ten potrzebuje. Istotne jest też to, że busy z Polski do Holandii są dobrze wyposażone i zapewniają wysoki komfort podróży. Pasażerowie do dyspozycji mają między innymi Wi-Fi, klimatyzację, ogrzewanie postojowe, odtwarzacze filmów, a także wygodne fotele i dużo miejsca na nogi.