Kredyt dla firm bez zaświadczeń. Czy to możliwe?

1 sierpnia 2018

Jeżeli prowadzisz przedsiębiorstwo, na pewno przechodziłeś trudniejsze okresy pod kątem finansowym. Partnerzy, którzy zwlekają z opłaceniem należności lub nieprzewidziane wydatki na rozwój firmy – problemów może być wiele. Wybawieniem może kredyt na działalność gospodarczą.

Typy kredytów dla firm

Jest wiele metod na wsparcie rozwoju przedsiębiorstwa. Kredyt inwestycyjny dla firm pomaga realizować ich chęć rozwoju, a kredyt gotówkowy dla firm okaże się zbawiennym zastrzykiem pieniężnym podczas gorszego momentu działalności. Przy wyborze właściwego kredytu warto kierować się dopasowaniem oferty do wdrożonego modelu biznesowego. Przykładowo, jeśli rozliczamy się z Urzędem Skarbowym na podstawie ryczałtu lub księgi przychodów i rozchodów, powinniśmy odszukać taką ofertę, która wyraża zgodę na powyższy sposób rozliczenia.

Kredyt dla firm bez zaświadczeń o dochodach

Wielu przedsiębiorców otrzymało kredyt dla firm bez zaświadczeń z ZUS i US, a nawet bez wykazania dochodu i obrotu. Aby dołączyć do grupy usatysfakcjonowanych kredytobiorców, najlepiej skonsultować się ze sprawdzonym doradcą kredytowym znającego wszystkie obecne na rynku oferty i będzie w stanie wybrać tę najkorzystniejszą. Pomoże on także w sytuacji, gdy chcesz uniknąć sprawdzenia przez bank rejestrów KRD i BIG.

Kredyt dla firm poniżej 6 miesięcy działalności

Jeśli bank odmówił Ci pożyczki z uwagi na krótki staż firmy, nie załamuj rąk. Na rynku pojawiają się oferty banków, kierowane do raczkujących przedsiębiorstw. Niektóre z nich są osiągalne także dla firm, które ledwo co założone! Tutaj jednak znowu konieczna okaże się konsultacja z doradcą, który zaproponuje kredytów dla prowadzących działalność gospodarczą już od pierwszego dnia po zarejestrowaniu firmy.