Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

17 sierpnia 2021

Więcej informacji o automatycznej księgowości znajdziesz tutaj.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć koszty działalności, a zarazem ograniczyć czas tracony na obsługę części procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale również obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Jak działa Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo pobiera informacje o wydanych fakturach, a następnie śledzi czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, gdyż każdy z nich ma przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa opłaty. Automatyczna obsługa należności zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek ręcznego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni oczekiwania nie tylko większych podmiotów, ale też i tych mniejszych, które w ciągu miesiąca wystawiają około 100 dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, wyjątkowo pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Robot do automatycznej obsługi należności dla podmiotów usługowych, szkół i hoteli

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bez trudu obsługuje przelewy z tytułu abonamentów, toteż rewelacyjnie zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, czy tam, gdzie uczniowie opłacają czesne. Flobo przyda się również hostelom, hotelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja obsłuży płatności od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w ustalonych transzach. A co z firmami oferującymi różne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za realizację usługi żąda płatności z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]