Wynajem szalunków dla ekip budowlanych

9 kwietnia 2019

Zapoznaj się z ofertą wypożyczalni szalunków

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technologii. Na czym polega? Szalunek to swego typu forma, w którą wylewany jest cement – zazwyczaj przy wykonywaniu fundamentów. Szalunki bardzo często wykonywane są ze sklejki, lecz łatwo zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy również plastiku. Innymi ważnymi częściami szalunków są dźwigary oraz podpory, które umożliwiają wypracowanie odpowiednich rezultatów. Niestety z uwagi na wysokie ceny nie wszystkie firmy remontowe posiadają swoje szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę bowiem po prostu je wynająć – tym bardziej, że wynajem szalunków to aktualnie bardzo często wybierana usługa.

Wynajem szalunków – dla których ekip?

Zakup swoich szalunków okaże się trafionym rozwiązaniem dla firm często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak już nadmieniliśmy, będą one do tego niezbędne. Jeśli z kolei budowanie fundamentów nie jest główną usługą naszej ekipy, warto sprawdzić zalety, jakie oferuje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy na niego postawić? Przede wszystkim z powodów finansowych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie jest bardziej korzystne niż ich zakup. Dobrze nadmienić również o komforcie, ponieważ przechowywanie sporadycznie używanych szalunków może powodować pokaźne koszty.

O czym pamiętać przy poszukiwaniach wynajmu szalunków?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, warto dobrze przemyśleć to, jaka firma nam je zapewni. Jak ją wybrać? Najlepiej zdecydować się na usługi ekipy doświadczonej w sprzedaży sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy gwarancję tego, że szalunki będą wytrzymałe i funkcjonalne. Naprawdę istotna okaże się również dbałość o klienta – w przypadku, gdy zbliża się termin rozpoczęcia prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. Jeśli mamy wątpliwości dobrze natomiast wejść do internetu i sprawdzić, co o usługach danej firmy mówią wcześniejsi kontrahenci.

Dane kontaktowe:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]