Projekty domów drewnianych – nowoczesność i tradycja

23 stycznia 2021

Na http://barteksitarski.pl/goralszczyzna.html znajdziesz więcej szczegółów o domy drewniane projekty.

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Nowatorska budowa sprawia, że takie nieruchomości nie tylko wyglądają bardzo gustownie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą służyć jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać specjalistę, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – kosztują mniej niż domy z cegły

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Duża ilość atutów powoduje, że Polacy wykazują zainteresowanie ekologicznymi rozwiązaniami. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Nowoczesne domy drewniane powstają w mgnieniu oka, ponieważ są wykonane z gotowych elementów. Odpadają również roboty związane z tynkowaniem. Specjaliści przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy naturalne zyskują coraz szersze grono fanów. Łączą one w sobie różne światy. Z jednej strony zniewalają szlachetnym wzornictwem – wiele z nich jest wzorowanych na stylu góralskim. Jednak dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają komfort taki sam jak tradycyjne domy.

Projekty domów drewnianych – jak znaleźć architekta

Domy drewniane nowoczesne to budynki zrobione z naturalnych prefabrykatów, dzięki czemu w pomieszczeniach panuje przyjazny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują znaczącą poprawę stanu zdrowia. Całoroczne domy drewniane charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo docieplać. Dodatkowym atutem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można budować także w miesiącach zimowych, bo całość prac realizowana jest z pominięciem schnięcia tynków. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]