Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

18 października 2020

Ciekawi Cię oferta producentów okien drewnianych? Skieruj się na www.oknostol.com.pl, żeby uzyskać więcej informacji

Naturalne okna drewniane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Współgrają z każdym rodzajem obiektu – od starych domów po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wytwarza swoje produkty i co decyduje o ich trwałości?

Producent okien drewnianych – zapewnia znakomite wrażenia wizualne

Współcześnie okna drewniane są projektowane z użyciem innowacyjnych technik, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest łatwe. Okna drewniane zapewniają świetne efekty estetyczne, mają błyszczącą powierzchnię, tradycyjne klamki. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – np. modrzewia, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Klasyczne tworzywa w połączeniu z awangardowymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – polskie i egzotyczne gatunki

Producent okien drewnianych najczęściej oferuje system klejenia trójwarstwowego, zapewnia niskie straty ciepła oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno można samodzielnie konserwować, dzięki czemu posłuży przez pokolenia. Trzeba dodać, że producent okien drewnianych wytwarza również wytrzymałe drzwi, świetne do szlacheckich dworków lub współczesnych zabudowań. Drewno jako komponent organiczny jest zupełnie ekologiczny, zdaje egzamin przy rekonstrukcji lokali mieszkalnych. Budując dom warto zatem wybrać szlachetne, odporne i estetyczne surowce drewniane.

Dane kontaktowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]