Pokrycia dachowe od polskiego producenta – poznaj ich zalety

29 września 2023

Tutaj poznasz ofertę producenta blachodachówek.

Stosowane przez dziesięciolecia tradycyjne dachówki ceramiczne czy betonowe znowu wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Wiele plusów tych ostatnich przyczyniło się do tego, że są one najlepszym wyborem nie tylko dla końcowego odbiorcy, lecz także dla inwestorów.

Szybka instalacja i swoboda dopasowania do każdej struktury dachu – nowoczesne pokrycia dachowe z blachy

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku powodów. Przede wszystkim są dużo lżejsze niż ceramiczne dachówki, co przekłada się na mniejsze obciążenie struktury więźby dachowej, a przy tym też ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Struktura profilu nowoczesnych pokryć dachowych powoduje, że ich instalacja jest nie tylko nieskomplikowana, ale i szybsza niż założenie dachówek ceramicznych, które są niewielkie, przez co ich równe ustawienie pochłania na ogół znacznie więcej godzin. Inną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest możliwość dopasowania ich do praktycznie każdej, nawet bardzo wymyślnej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy bardzo dobrze się prezentują zarówno w minimalistycznym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, tym bardziej, że mocno przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Pokrycia dachowe z blachy wyróżniają się również lepszą szczelnością. Poza tym łatwo je czyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego dość delikatna szczoteczka i przemycie wodą, a w razie mocnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – duży asortyment blachodachówek i paneli dachowych

By kupić nowoczesne blachodachówki wysokiej klasy nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od 30 lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty asortyment paneli dachowych, blachodachówek oraz blach trapezowych. Wyroby te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, działających na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. REGAMET w szczególności szczyci się pokrycia dachowe z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się wysoką odpornością na powstawanie porysowań, rdzewienie, jak również uszkodzenia mechaniczne. Regamet stawia na kompleksową obsługę klienta, wobec tego prócz własnych produktów dostarcza także akcesoria dachowe (między innymi okna dachowe czy systemy rynnowe), jak również dachówki betonowe i ceramiczne innych znanych marek.

Dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08