Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

9 września 2020

Dowiedz się więcej o wyprawach w góry

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu i kop adrenaliny? Jeżeli jesteś czynnym globtroterem, który ceni rzetelnie opracowane i bezpieczne eskapady pod opieką zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – 3 poziomy trudności

Exploruj.pl zaprasza na trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie prawie wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do pasjonatów górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują aktywny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to oferta dla podróżnych sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w wyprawach na wierzchołki gór powyżej 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej i ogromnych umiejętnościach.

Z jakiej przyczyny warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują silne doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych przewodników oraz liderów znających na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale też ochoczo dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne ryzyko w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi w Dolomity, Alpy czy na pasmo Pirin.

Dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]