Lekcje tenisa – zapisz się

16 lutego 2021

Aktualna oferta lekcji tenisa Kraków.

Obecnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia jest ruch i rekreacja. Modne stają się przede wszystkim lekcje tenisa, które znakomicie wspomagają formę oraz poprawiają odporność. Sprawdźmy jakie pożytki daje ten rodzaj aktywności.

Jakie efekty zapewniają profesjonalne lekcje tenisa?

Regularne ćwiczenia tej dyscypliny znacząco wzmocnią całe ciało i zapewnią redukcję masy tłuszczowej. Następnym walorem jest poprawa zwrotności ciała i ogólnej wydolności organizmu. Trzeba podkreślić, że wyczynowe lekcje tenisa skierowane są nie tylko dla osób starszych, ale także dla najmłodszych. Gdy chcemy na serio zaangażować swoje dziecko w treningi, należy zarejestrować je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasze dziecko błyskawicznie zacznie zwyciężać rozmaite turnieje na korcie.

Lekcje tenisa – najbardziej prestiżowe ośrodki w Polsce

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Także dorośli mogą z sukcesami uczestniczyć w treningach. Warto wziąć udział w szkoleniu z trenerem, który nauczy nas kluczowych podań oraz wskaże w jaki sposób serwować. Najlepsze lekcje tenisa odbywają się w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie ustawicznie trenowani są potencjalni medaliści. Trzeba zauważyć, że nie liczy się poziom sprawności fizycznej, ale dobre chęci i nasza wewnętrzna determinacja. Jeśli trenujemy dla własnej satysfakcji, myślmy po prostu o endorfinach wydzielających się podczas gry w tenisa.

Dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]