Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

3 sierpnia 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale także na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radcy prawnego

Reprezentując Pracodawców, na co dzień pomagamy im w opracowaniu wszelkiego typu dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji, jak i rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te etapy, ale również uchronić ich przed potyczkami sądowymi z pracownikami. Zdajemy sobie sprawę, że wraz z rozwojem firmy, respektowanie prawa pracy staje się większym wyzwaniem. W związku z tym naszym celem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skupić się na kierowaniu biznesem, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, bezzasadnym zwolnieniem czy chociażby nadgodzin. Bezsprzecznie obliguje nas to do zupełnie innego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy wiążą się ze znacznymi problemami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji naszego Klienta staje się dużym wyzwaniem.