Doradztwo prawne dla osób fizycznych i spółek

25 marca 2019

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jako grupa prawników – radców prawnych oraz aplikantów radcowskich – udziela Klientom kompleksową pomoc prawną z różnych dyscyplin prawa, specjalizując się przede wszystkim w prawie cywilnym, prawie pracy i prawie rodzinnym. Oferujemy usługi prawne zarówno procesowe, jak i pozaprocesowe, dla podmiotów prawa handlowego i osób fizycznych. Świadcząc porady prawne korzystamy z bogatego doświadczenia uzyskanego przez lata wykonywania praktyki zawodowej.

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych

Klienci indywidualni pojawiają się u naszych prawników z kłopotami prawnymi dotyczącymi alimentów, kontaktów i rozwodów. Współdziałanie w takich sprawach opiera się w dużej mierze na zrozumieniu sytuacji osoby zgłaszającej się po poradę prawną oraz dostosowanie do jej indywidualnych potrzeb odpowiedniego rozwiązania prawnego. Reprezentujemy Klienta w postępowaniu i przygotowujemy go do sporów sądowych, niemniej jednak w zależności od stanu faktycznego sugerujemy również pozasądowe rozwiązania ugodowe czy mediacyjne, które wpłyną na szybsze rozwiązanie sprawy oraz zredukują koszty obsługi prawnej. Osoby fizyczne zgłaszają się do nas po poradę prawną też w sprawach z zakresu prawa spadkowego. Kancelaria uczestniczy w tworzeniu projektów testamentów zgodnie z wolą Klienta, jak również świadczy doradztwo prawne w już toczących się postępowaniach spadkowych.

Doradztwo prawne dla przedsiębiorców

Oprócz powyższego, nasi prawnicy zajmują się pomocą prawną dla przedsiębiorców. Staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów, wobec tego oferujemy kompleksowy charakter obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. W ramach współpracy prowadzimy doradztwo dla obieranych przez nich działań, świadczymy pomoc prawną z zakresu praw pracowniczych, prawa administracyjnego, prawa podatkowego czy prawa handlowego. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, wynikającego ze współpracy z rozmaitymi podmiotami, staramy się do wszystkich Klientów podchodzić indywidualnie, znajdując adekwatne rozstrzygnięcia prawne, również w jednostkowych sprawach.