Przydatne gadżety reklamowe – o torbach z nadrukiem

7 grudnia 2020

Przed przedsiębiorstwami, które wybierają się na targi bądź organizują event promocyjny, często pojawia się dylemat, jaki gadżet reklamowy zamówić. Musi on wszak nie tylko przyciągnąć uwagę klientów, ale także być na tyle praktyczny, by na co dzień z niego korzystali i tym sposobem umacniali przywiązanie do marki. Takim artykułem jest właśnie torba z logo firmy.

Podróżne oraz sportowe – rodzaje toreb z nadrukiem

Sprawdzając katalogi firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych łatwo spostrzec, że pod hasłem “torba” pojawia się wiele artykułów. Są to m.in. torby na zakupy – prawdopodobnie najpopularniejszy i bardzo użyteczny gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy lub logo na bawełnianych, płóciennych i jutowych torbach na ramię zawsze wspaniale się prezentuje, a przy tym jest wystarczająco wytrzymały, aby przez długi czas utrzymywać się na materiale. Inną zaletą tych toreb jest ich cena. W zależności od rodzaju torby oraz wielkości zamówienia, koszt na ogół rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Grafikę nanosi też na torbach na laptopa czy torbach sportowych i konferencyjnych. Są to akcesoria, które docenią na pewno organizatorzy dużych konferencji oraz wykładów. Oczywiście, cena toreb tego typu i nadruku na nich jest wtedy odpowiednio wyższa – sięga do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto zamówić torby na ramię?

Firmy prowadzące akcje marketingowe z reguły zlecają równoległe wykonanie kilku typów gadżetów. Winny więc złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która ma w ofercie jeszcze co najmniej kilkadziesiąt innych artykułów reklamowych do zadruku. Równocześnie z torbami z logo firmy warto zdecydować się m.in. na nadruk na ręcznikach, plecakach typu worek bądź pozostałych praktycznych artykułach z tkaniny lub dodać do zamówienia o typowe gadżety reklamowe, jak ołówki, smycze oraz długopisy, które wciąż są popularne wśród klientów.