Optymalizacja stron www

9 grudnia 2018

Jeżeli prowadzisz własny biznes, dobrze wiesz, jak ważna jest Twoja strona www. To właśnie ona jest w stanie zniechęcić potencjalnego klienta do skorzystania z Waszych usług. Ładna witryna to jednak nie wszystko – warto zadbać także o jej widoczność w wynikach wyszukiwania. W tym celu niezbędna jest profesjonalna optymalizacja zrobiona przez specjalistów z optymalizacja.co.

Optymalizacja stron www – co to takiego? Odpowiadają profesjonaliści z optymalizacja.co

Optymalizacja strony www opiera się na poprawie kodu źródłowego oraz contentu na witrynie. Dzięki tym działaniom strona jest bardziej czytelna dla internautów oraz wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja może polepszyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwarki po wpisaniu danej frazy kluczowej.

Optymalizacja.co – na czym polega nasza praca?

Nasz zespół optymalizuje sklepy internetowe, strony www oraz tworzy wersje RWD stron. Najpierw wyszukujemy słowa kluczowe wyszukiwane przez grupę docelową. Następnie optymalizujemy treści i generujemy teksty alternatywne dla zdjęć. Poza tym, zmieniamy struktury adresów URL, przekierowania, a także wprowadzamy inne potrzebne poprawki. Zawsze konsultujemy się osobiście z każdym klientem i dopasowujemy usługi do budżetu.