Kurs rysunku – zdobądź nowe umiejętności

24 czerwca 2023

Jesteś zainteresowany korzystną ofertą kursu rysunku w Krakowie? Nie czekaj! Skieruj się na domin-krakow.pl.

Lubisz rysować i chciałbyś nabyć nowe umiejętności? A może wybierasz się na studia i pragniesz zdać egzamin na Wydział Architektury na ASP? Zgłoś się na wszechstronny kurs rysunku, który pomoże Ci doskonalić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wybranej uczelni w kraju, a nawet za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze efekty oraz życzliwą atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej w każdy dzień pracowni, jak również porad online.

Kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony z myślą o entuzjastach chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak malarstwo albo grafika. Na tego typu kursy zapisują się również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, innymi słowy intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje również rysunek dla młodzieży 13-16, kurs przygotowujący na ASP, digital painting oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy odkryje warsztaty stosowne do własnych potrzeb.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może chcesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co z pewnością zaprocentuje za kilka lat. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]