Dzieci też mogą gotować – warsztaty kulinarne dla dzieci

7 maja 2020

Nie zwlekaj! Sprawdź jedyną taką ofertę! Warsztaty kulinarne dla dzieci Kraków w dobrej cenie.

Dzieci lubią uczestniczyć w gotowaniu – wybierać i przynosić składniki bądź ozdabiać ciasta. Pragniesz podsycić fascynację Twojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak wyglądają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy młodych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci są skierowane do pociech w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W czasie warsztatów dzieci uczą się samodzielności i kształtują swoją kreatywność i co jest ogromnie ważne – zdobywają pożyteczne umiejętności. A zarazem wspaniale się bawią. Dobieranie oraz mieszanie ingredientów, komponowanie ulubionych smaków oraz opanowywanie nieskomplikowanych przepisów – to wszystko sprawia, że dzieci z zapałem eksperymentują i stają się bardziej świadome w kuchni. Dzieci poznają też reguły, jakich trzeba przestrzegać w kuchni, co pozytywnie podnosi ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach mogą również asystować rodzice, jest to więc świetna sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z potomkiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a potem poczęstować się tym, co ugotowały.

Warsztaty kulinarne dla dzieci z zawodowym szefem kuchni

Zajęcia prowadzone są przez trzy godziny i organizowane są w Krakowie. Podczas warsztatów uczestnicy przyrządzają deser oraz danie główne. Mali entuzjaści kuchennego rzemiosła mogą wybrać specjały kuchni włoskiej – ugotować wyborny makaron na słono bądź słodko, ewentualnie spróbować swoich sił w pieczeniu udekorowanej świeżymi dodatkami, aromatycznej tradycyjnej pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują także przepyszny deser – mus z lodami truskawkowymi oraz mascarpone. Nauka połączona z zabawą to doskonały sposób na spożytkowanie wolnego czasu, a samodzielne przyrządzanie ulubionych dań przynosi dzieciakom dużo satysfakcji. Nawet bardzo krnąbrne dziecko będzie z pasją uczestniczyło w dekorowaniu deseru lub pieczeniu idealnej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez zawodowego szefa kuchni, który ma wieloletnią praktykę i odpowiednie nastawienie do maluchów.

Dane kontaktowe:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]