Szukasz silników elektrycznych prądu stałego? Sprawdź ofertę Ultra Robotics

28 stycznia 2023

Dostawca silników elektrycznych - najnowszą ofertę poznasz na https://ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz powszechne stosowanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu, zmusza do poszukiwania najlepszych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Warszawska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od uznanych światowych producentów.

Asortyment Ultra Robotics – produkty ELMO Motion Control i inne

Działająca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem przekładni falowych i planetarnych, silników elektrycznych prądu stałego oraz motoreduktorów (AC, DC i BLDC) produkowanych z materiałów wysokiej jakości przez renomowanych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, wytwarzającej dokładne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową niezawodnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy są wykorzystywane m.in. w produkcji sprzętu medycznego, frezarek czy robotów przemysłowych, a z racji możliwości ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% także przy niewielkich gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%), gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Firma Ultra Robotics oferuje także produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]