Instalacje teletechniczne – moduły i fachowe firmy

18 czerwca 2022

Instalacje teletechniczne. Skieruj się na telmor.pl, aby skorzystać z pomocy specjalistów.

Instalacje teletechniczne sieci RTV/SAT to rozbudowana infrastruktura posiadająca mnóstwo rozmaitych modułów – od elementarnych po zaawansowane technicznie. W naszym kraju istnieją fachowe podmioty, które produkują urządzenia do sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi proponują i jakie są główne moduły instalacji teletechnicznych.

Instalacje teletechniczne – w budynkach użyteczności publicznej

Instalacje teletechniczne obejmują urządzenia takie jak: anteny digit, maszty antenowe, wzmacniacze masztowe, wzmacniacze kaskadowe, odbiorniki optyczne. Na rynku znaleźć można także gniazda multimedialne, kable koncentryczne 75 OHM, urządzenia DVB-S/S2 i systemy PON – GEPON. Urządzenia tego typu zakładane są na budynkach użyteczności publicznej, w hotelach i wieżowcach. Podmioty działające na rynku zajmują się z kolei przede wszystkim projektowaniem instalacji i produkcją konkretnych komponentów. Sieci teletechniczne opierają się na niezawodnych komponentach oraz profesjonalnym montażu – stąd niezastąpione jest wsparcie speców.

Instalacje teletechniczne – wysokiej klasy moduły

Konieczne jest również, by instalacje teletechniczne spełniały odpowiednie wymogi polskiego prawa. Z tego też powodu potrzebne jest doradztwo techniczne specjalistycznych przedsiębiorstw, które zagwarantują stosowne narzędzia oraz zaoferują najlepsze moduły dobrane do potrzeb danej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają również napraw, tym samym niesamowicie istotna jest opieka pogwarancyjna. Są nią zainteresowani z reguły inwestorzy budowlani.

Dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]