Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

23 sierpnia 2018

Chcesz kupić kolczyki? Sprawdź www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy co sprawia, że są tak chętnie kupowane oraz gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w rozlicznych kształtach. Najpopularniejsze są urocze sztyfty, które pasują na każdą okazję, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące akcesoria, które cudownie wysmuklają sylwetkę. Sprzedawane jako okraszone kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Akcesoria wyprodukowane ze srebra nie podrażniają skóry, co niejednokrotnie dzieje się w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wykonano techniką matowienia, więc kupując je sprawdźmy numer próby oraz sposób ich wykonania.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź, żeby zawsze prezentowały się doskonale. Powinno się odkurzać je regularnie delikatną gąbeczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować profesjonalne środki nabłyszczające, a nieużywane kolczyki chować w szczelnych pudełkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu środki niezwykle naruszają miękką fakturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór biżuterii jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które proponują szybką dostawę i kuszące wyprzedaże. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zabiegane panie domu.