Ozdoba kobiecej dłoni – srebrny pierścionek

10 września 2018

Nie szukaj już więcej! Tutaj zaopatrzysz się w pierścionki

Srebrne pierścionki to znak klasycznej wykwintności. Każda stylowa Polka powinna posiadać w swojej kolekcji dodatki zrobione z tego pięknego stopu. Sprawdźmy więc, czym charakteryzują się te piękne precjoza, będące ozdobą damskiej ręki.

Srebrne pierścionki – które są najbardziej solidne?

Najwyższa zawartość srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się produktem miękkim, podatnym na wszelkie urazy mechaniczne i jako pierścionek może błyskawicznie nabawić się defektów. U jubilera kupimy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki tworzone ze srebra 925. Możemy wybrać pierścionek o gładkim wykończeniu lub odrobinę zaszaleć. Te najpiękniejsze ozdobione są cyrkoniami, szmaragdami, kryształami, a nawet diamentami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli zajdzie taka konieczność – poddania ich korekcie wielkości, o co zatroszczą się profesjonalne zakłady jubilerskie. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się nienagannie jak najdłużej, nie zapominajmy o ich regularnym polerowaniu.

Czy w sklepach internetowych dostaniemy najpiękniejsze srebrne pierścionki?

Szlachetną biżuterię znajdziemy u każdego złotnika. Zamiast jednak przepuszczać majątek w galeriach handlowych, warto poszperać też w sklepach internetowych, gdzie koszty są nawet o 15% lepsze. Nabędziemy tutaj srebrne pierścionki w rozmaitych rozmiarach, ozdobione wysokogatunkowymi kamieniami. Nie trzeba chodzić po sklepach, a w razie potrzeby mamy prawo odesłać zamówienie z powrotem. Takie witryny w Internecie to bogaty wybór i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.